Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám szebbé és pattaná...

1 2 3 kérdése:

Mivel tudnám szebbé és pattanás mentessé tenni az arcomat?

Figyelt kérdés
lécci ne kenceficéket ajánljatok hanem valami tippeket vagy trükköket 16/f
2011. aug. 19. 22:40
 1/7 anonim válasza:
minden nap most meg az arcodat szappanos vizzel
2011. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindegy hogy milyen szappan?
2011. aug. 19. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Alkoholos arclemosó, gabona és tejtermék nélküli étrend, nagy mennyiségű Omega3 zsírsav bevitele (pl.: halolaj kapszula).
2011. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha a gabona és tejtermék nélküli étrend megoldható lenne. Egyébként a hús meg az édesség se tesz jót, ha így nézzük. De az étrend tényleg segít, igyál sok szénsavmentes vizet, kimossa a szervezetedet + egészséges életmód amennyire tőled telik. Radírozás is jó, egyszerű mosdókesztyűvel átdörzsölöd a bőröd, figyelsz rá, hogy mindig tiszta legyen, nem fekszel le mosatlan arccal, ilyen alapvető apróságok. Ezzel kis mértékben segíthetsz de ha nem múlik el semmitől akkor kénytelen vagy bőrgyógyászhoz menni "kencékért".
2011. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem ilyen iszonyatosan pattanásos vagyok csak kb havonta 2 jön elő de azokat se szeretem olyanokra gondoltam
2011. aug. 19. 23:16
 6/7 anonim ***** válasza:

De szerencsés vagy :O

Vegyél pattanás eltávolítót :D vagy vetess anyuddal

este bekened vele a fejed és kész :D

Nem sok idő , nem is halsz bele :'D

2011. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen(első)
2011. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!