Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajból hogy tudok...

Fekete hajból hogy tudok mogyoróbarnát csinálni?

Figyelt kérdés
Ha valakinek sikerült már eltünteti a fekete hajfestéket, vagy tudtok nagyon jó festék eltávolítót kérlek segítsetek! Köszi!

#haj #eredetihajszín
2014. márc. 7. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg a dm-ben van egy elég jó festékleszedő, pár ezer ft-ért. de én azt javaslom neked, hogy várd meg a nyarat. kiszívja kicsit a nap, stb. és próbáld meg utána befesteni egy szép barnával :) persze olyan nagyon világosat nem fogsz tudni kapni. a leszivatás meg öngyilkos merénylet :/ nekem is fekete a hajam, és nem merném leszivatni, mert szerintem abban a pillanatban kopasz lennék.
2014. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az előző nyáron se jártam sikerrel, elég sokat voltam napon és nem szívott a hajamon semmit, ezért keresem a legjobb festékleszedőt egyszer megpróbálnám hátha :)de sajnos ezért rossz ez a fekete haj, eltüntetni irtó nehéz...:/
2014. márc. 7. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
basszus, pedig én ebben reménykedtem, hogy majd a nap kiszívja :/ próbáld meg ezt a dm-es cuccot, sokan dicsérik. [link]
2014. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!