Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok küldeni képet a...

Tudnátok küldeni képet a hullámos hajatokról? Ti hogyan ápoljátok? Az enyém elől egyenesebb, hátul meg hullámos.

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ápolni AVON-os termékekkel ápolom, leginkább a hajvégápoló és az argánolajos olajszerű készítményt szeretem, de most hajtápláló pakolást használok, ez is jó. Minden mosás után átnyomkodom vele a hajamat, ha olajat használok, akkor főleg a végeket. Ezen kívül óvatosan, nagy lyukú fésűvel fésülködök, és mosás után ha tehetem, hagyom magától megszáradni.
2014. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és az AVON-os termékeken belül melyikkel? Milyen olajat használjak? Hajmosás után szép, de másnap már nem az igazi.
2014. márc. 8. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon a 4. és 5. termék. De ezek közül bármi jó lehet, én a 2.at használom most.

Én 3 naponta mosok hajat, nekem kb 2 napig szép (ha nincs túlzottan igénybe véve pl. sapka, izzadás, eső), 3. napra már nekem sem a legszebb, de azért egy jól eltalált frizurával még bőven szalonképes. Annyit tanácsolnék még, hogy ne csak arra figyelj, mivel kenegeted, hanem kerüld a hajvasalót, sütővasat, és ha teheted, ne szárítsd meg mosás után a hajad. Óvatosan, nagy lyukú fésűvel fésüld.

2014. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 2. felét elfelejtettem, hogy már leírtam egyszer.
2014. márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az olíva olaj tud segíteni? Egyébként nem vasalom, mostanába szárítom, mert reggelente mosok hajat, mert egyébként elalszom. Most L'oreal studio line hajhabot használok, ami nem rossz. Hallottam a Aqua Nelly hajhabról is, hogy sokaknak bevált, azt nem tudod hol lehet kapni? Neked göndör vagy inkább hullámos hajad van?
2014. márc. 9. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze az olíva is jó lehet, bár én azt még nem próbáltam. Ezeket a márkákat még nem hallottam. Én Taft göndörítős hajhabot használok, nekem ez bevált. Hogy az én hajam milyen? Fodrász szemmel szerintem göndörnek számít, de inkább hullámos szerintem. Régen csigás göndör volt. Ma már nem. Kb. ilyen, ha már mosásra vár, kinyúlott, vagy nem tudtam tárcsással beszárítani vagy vizes hajjal egyből lefeküdni: [link]

De ha beszárítom tárcsás szárítóval, teszek rá göndörítős habot, vagy mosás után egyből lefekszem, akkor akár ilyen is:

[link]

Amúgy nemrég voltam fodrásznál, és ő úgy vágta le, hogy összesodort egy-egy tincset és ollóval kb a tövétől úgy 5 cm-re elkezdett 1-2 centinként finoman belevágni, majd egy fésűvel kihúzta belőle az így levágott felesleges szálakat. Nagyon szép fokozatos lett, sokkal göndörebbnek és dúsabbnak tűnik azóta a hajam. :)

2014. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt a habot használom. Látom ezen az oldalon nem mindenkinek jött be, én ezzel kezdtem, és nem is látom értelmét váltani, mivel bevált.

2014. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a hajhab nekem se igazán vált be. nekem a két kép között van a hajam, csak nem olyan hosszú mint az elsőn, nekem elől fokozatos, de most egybe akarom növeszteni az egészet. :)cc
2014. márc. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!