Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zsíros bőrűekre minden...

A zsíros bőrűekre minden esetben szabályszerűen jellemző a pattanásosság, mint a száraz bőrűekre?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos zsíros az arcbőröm, tehát ha reggel megmosakodom, 2 óra elteltével már fénylik a homlokom. A családban csak és kizárólag nekem, tudom, mert már megfigyelte, és senki homloka nem fénylett...


És, csak én küzdök pattanásokkal az egész családban...ez valóban összekapcsolható a zsíros bőrömmel, tehát a fokozott faggyútermeléssel? Ennek köze van a hormonokhoz?


ÉS van rá vmi gyógyír? Vagy csak a gyógyszer, ROA?


2009. dec. 13. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem enyhén zsíros bőrőm van, bár néha a szokásosnál zsírosabb és nagyon kevés pattanásom volt szerencsére :) egyszerűen nem ettem tele magam csipszekkel, szotyival, stb-vel, és mostam szappannal az arcom. Mikor csipszeztem, akkor előfordult viszont 1-2 pattanás. Szóval ha téged zavar, egyél kevesebb zsíros és olajos dolgot.
2009. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na barátom a szappanozást most kezdtem el 2-3 napja...bár sokan ellenzik, én Baba szappannal kezdtem...amúgy próbálok egészségesen táplálkozni, kevés főszeres, lehetőleg sok zöldség, savanyúság, napi 1 alma minimum...tea, tej, csak rostos ital vagy ásv. víz
2009. dec. 13. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!