Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Belehet az ilyen hosszúságu...

Belehet az ilyen hosszúságu hajat göndöríteni? (többi lent! )

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 16:37
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. márc. 8. 16:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem jön be a kép
2014. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem a képnek kell bejönnie...
2014. márc. 8. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet látni a képet, linkeld be normálisan.
2014. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha nem a képet kell nézni, akkor mit? :/

Linkeld be normálisan :)))

2014. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem jön be a kép. Egyébként meg attól függ, hogy milyen göndörítésre gondolsz. Dauer, tartós göndörítés, vagy csak becsavarás?

Nekem derékig érő egyenes hajam van, pár hónapja megkérdeztem egy fodrászt aki csinál tartós göndörítést (nem dauer) hogy meg lehet-e csinálni az én hajammal is. Azt mondta, hogy nem, mert túl hosszú, erős szálú és a súly miatt vissza egyenesedne hamar, mert úgymond kilógná magát. Azt mondta, hogy minimum 20 cm-t le kellene vágni belőle, hogy göndöríteni lehessen. Azóta is egyenes a hajam :)

2014. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te iq harcos, arra gondoltak, hogy nem tudják megnézni a képet. :D
2014. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
:D Óóóóó, szerencsétlen azt hitte, hogy úgy 'nem jön be' a kép, hogy nem tetszik, ami rajta van :D De édi :D
2014. márc. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!