Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám az orromon a sok...

Mivel tudnám az orromon a sok apró miteszert kitisztítani?

Figyelt kérdés
Nem régen szültem. Még nincsen időm kozmetikushoz menni. Van ötletetek?
2014. márc. 8. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb módszer az AHA/BHA hámlasztás, DE AZ TILOS addig, amíg szoptatsz illetve a hormonjaid nem rendeződnek.
2014. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Van, hogy az ERŐS cellux vagy tépős ragasztó is segít. De ne olyat használj, amit utána nem tudsz majd leszedni a bőrödről.
2014. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
A mitesszereket ki lehet nyomkodni, csak előtte gőzöld kamillával. Vagy csinálj mitesszer tapaszt (tej+zselatin).
2014. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Óóóóóóóóó, köszi....mindet kipróbálom. A zselatinos-tejesnek mi az aránya? Meddig hagyjam magamon? A ragasztósat értem :) az elsőt majd ha nem szopizik Kismanó :)
2014. márc. 8. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Le kell ülni és apró nyomásokkal végig kell menni az orron.Ez nem fog magától kijönni,de vannak miteszertapaszok is.Érdemes kipróbálni.
2014. márc. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehogy már celluxal tépkedd le az orrodról a miteszereket,többet ártanál vele,mint használnál.


A miteszerek általában a nem megfelelő tisztítástól alakulnak ki,ezért lenne fontos,hogy napi kétszer (reggel-este) alaposan megtisztísd az arcod,esetleg arclemosó után valamilyen számodra megfelelő tonik (ez összezárná a pórusaid),illetve hetente egy arcradírozás is nagyon jót tehet a bőrödnek. De ne ess túl a ló oldalára,mert a túlzott arctisztitás is vezethet miteszerekhez és pattanásokhoz.


Én amit még ajánlani tudok az a (kamillás) gőzölés,nekem a nagy gócos pattanásaimon is sokat segített,és a bő folyadékfogyasztás és vitaminban gazdag ételek fogyasztása is csak hasznos lehet.

A méz is jótékony hatással bír,de olvasd el ezt az oldalt:

[link]


Esetleg ha a baba alszik és ráérsz akkor google-be beírod,hogy 'miteszer ellen otthon/házilag/természetesen" és egy halom oldalt kifog adni. Lehet próbálgatni,de azért ne örült módjára kenj mindent az arcodra :)

2014. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!