Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó szőrtelenítő módszer?

Valami jó szőrtelenítő módszer?

Figyelt kérdés

10 éves koromban kezdtem gyantázni magamat, mert a suliban "jetinek" és "majomnak" csúfoltak. Utáltam az egészet, mert rettenetesen fájt, hosszú volt, mindenem ragadt utána, és a szőr is folyton vagy benőtt utána, vagy nem sikerült a tövétől kitépni, vagy véraláfutásos lett a bőröm (ez állandóan...). Áttértünk hát a cukorgyantára, de arra anyunak nincs ideje (hozni-vinni). Maradt hát az epilálás, ami össze sem hasonlítható az előző kettővel, ezerszer rosszabb. Mindent kipróbáltam (jégzselé, stb..) de nagyon-nagyon fáj és még a bőröm is kiütéses lesz... Help, mert nem akarok újra a jeti lenni, most már - érdekes móódooon - szépnek találnak.

14/L



2014. márc. 9. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

"Áttértünk hát a cukorgyantára, de arra anyunak nincs ideje (hozni-vinni)."


Mégis miért kell téged hozni-vinni?

Egyébként is lehet otthon is gyantázni. Igen, cukorgyantával is. Van bolti belőle, de el is lehet otthon készíteni.

2014. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szőrösödsz, érdemes lenne hormonvizsgálatra menned.

Amúgy nem tudom. Én mindig borotválok.

2014. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, azért annyira nem durva, csak azért nem éppen esztétikus, az osztályom meg rendkívül gonosz. Amúgy hol lehet kapni cukorgyantát?
2014. márc. 9. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Cukorpasztát szerintem fodrászkellékesben kaphatsz, de neten is rendelhető ha nem találsz. Alveola, Stella márkákra keress.

És otthon cukor + vízből is lehet csinálni.

Én mondjuk nem szeretek ilyenekkel vacakolni, szóval maradok a borotvánál.

28L

2014. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem van epilátorom, de csak tavasszal és nyáron használom, mert akkor nem fázik a lábam. Van szőrtelenítő krém is, nekem csak a Veet jó. Ilyenkor borotvát használok.

De 14 évesen már magadtól is el tudnál menni gyantáztatni, ha nagyon akarnál.

16/L

2014. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régebben én is gyantáztam,mert engem is mindig csúfoltak a suliban a szőrös lábam miatt.Nekem nagyon erős,dús a szőröm és kb.1 centisre meg kellett hagyni,hogy újra tudjam gyantázni,ezért inkább borotválom mostmár.
2014. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a cukor-gyantázás az jó, egy hónapig kibírja. a borotválkozás pedig csak pár napig, és egyre erősebb nől vissza utánna. Rendelhetsz a neten cukorgyantát 1000Ft körül van kb 10 alkalomra elég. a készítőtől szoktam rendelni, mert nekem nem sikerült készíteni.
2014. márc. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!