Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Féloldalt felnyírt, egyébként...

Féloldalt felnyírt, egyébként hosszú hajjal mit lehet kezdeni? Úgyértem mi állna jól vele? Hogy csináljam meg? Tegyek a hajamba valamit (masni, virág)? Hullámosan vagy egyenesen jobb? Esetleg valami smink, ami kiemeli?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok..

2014. márc. 9. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég feltűnő az magától is. Kötheted lófarokba, kontyot is csinálhatsz. Attól az még látszódni fog, ha le van engedve, akkor fésüld úgy, hogy látszódjon. Szerintem jó egyenesen is, és göndören is.
2014. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rövid részébe lehet párduc vagy tigrismintát festeni.

A másik felét tupírozd fel, hogy nagyobb legyen a kontraszt.

2014. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha masnit meg virágot teszel bele, az emberek nagy része hülyének fog nézni, mert olyan, mint aki azt sem tudja eldönteni, hogy szende piroska vagy lázadó nagylány akar lenni. Ha már felnyírattad, inkább az utóbbit ajánlom. Lehet keverni a stílusokat, nincs azzal gond, de ha itt kell megkérdezned, akkor nem az a fajta vagy, akinek sikeresen összejönne és jól állna valószínűleg (ne vedd sértésnek, nincs azzal gond). :D

Ahogy előttem már írták, úgy próbáld. Ha nagyon akarsz bele kötni valamit, akkor egy bandanát esetleg, ha bejön a napos idő, napszemcsi. Sminkből erősebb, vadabb, persze ehhez olyan cuccok is kellenek, de nem mindegy, hova mész, mert egy koncertre klassz, iskolába közönséges.

2014. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :) Kedves harmadik: Igazad van, nem vagyok olyan aki el tudná dönteni a dolgot magától, csak hirtelen felindulásból csináltattam meg :) De eldöntöttem h akkor is teszek bele masnit (amint szereztem) sálálállááá :P

Második: köszönöm, igazán jó ötletet adtál! :)

Első: köszi :)

2014. márc. 10. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!