Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú kevés hajam töve...

Vékony szálú kevés hajam töve gyorsan zsírosodik, vége pedig hamar töredezetté válik, mivel tudnám megerősíteni és a töredezést kicsit visszafogni?

Figyelt kérdés
1 hete vágattam a végeiből kb 4cm-t, de már felének a végén fehér pötty van meg szét van válva.

2014. márc. 9. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem használj balzsamot. Én Golf-ot használok, fehér flakon sárga kupakkal. 3 percig kell rajta hagyni, úgy szoktam, hogy megmosom a hajam, leöblítem, teszek a végére balzsamot, össze fonom, az a 3 perc alatt tusfürdőzők, lemosom, és kész. Nekem sokat javított. Rettenetesen el volt töredezve, le vágattam minden töredezett részt, és azóta balzsamozok, de nincs törés. Meg persze naponta nem kell ötszázszor megfésülni :)
2014. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ramcsiii ***** válasza:
Én is sajnos igy vagyok ezzel :( Már annyi minden hülyeséget végiglapoztam a neten,végül ráakadtam a ricinus dologra.Ehhez az olajhoz használok extra szüz kókuszolajat és egy pici napraforgót is teszek a pakolásba amitöl állitólag jobban kijön az olaj,na de nekem az nélkül is kijön :) Kb 2hónapja már hogy a fodrásznál jártam,és hálaistennek még nem törik. Avon argánolajat is teszek a végeire de az nem is nagyon érdekelt inkább jobb ha minél naturabb.Söt a kókuszolajjal még igy szárazon is ha eszembe jut ráteszek a végeire.Amugy ha nem olyan durva a hajd akkor nincs szükséged a sok fésülködésre sem,mert az nagyon roncsolja KIVÉVE ha nem természetes a fésüd.Próbáld ki,hátha segit valamennyit :)
2014. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen sampont használtok?
2014. márc. 10. 14:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el a csalán sampont, mert semmi más nem volt jó, de úgy néz ki, hogy ez jó :)
2014. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ramcsiii ***** válasza:
Második válaszoló vagyok..Én eddig Garnier Ultra Douxot használtam nekem tetszett..Most Balea kókuszosat,ez sem rossz.Mellette most még vettem mert érdekelt a Baleától szintén valami coffeines sampon,az is jó,tetszik.
2014. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :) Hajkapszulát nem szedtek?
2014. márc. 10. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem
2014. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ramcsiii ***** válasza:
58%
Második..Na hát én épp vettem a DMben a Das gesunde plust..valami féle vitamin de nem csak kimondottan hajra,de egy kis baleset folytén köszi többet nincs kedven beszedni :D
2014. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt a Dm-es kapszulát én is szedtem, de csak a körmömet erősítette meg, pár babahajat láttam, de nem nagyon segített.
2014. márc. 12. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!