Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Idősödő" hölgyek! Bevált...

"Idősödő" hölgyek! Bevált Nektek bármilyen szemránckrém?

Figyelt kérdés
Még "csak" 34 vagyok, de szeretnék megelőzés céljából egy komolyabb krémre beruházni, mik a tapasztalatok?

2014. márc. 10. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 28 vagyok, most kezdtem el használni egy éjszakai krémet! Szívből ajánlom! Estèe Lauder Advanced Night Repair a neve. Borsos az ára, de nagyon megéri! Én Marionnaud-ban vettem, és megvettem mellé a szemkörnyékápolóját is! Hatásos!!! :)
2014. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem amelyik ránc kialakult, az már nem fog eltűnni semmi kenceficétől sem.

Én ugyan használok krémeket, de a ráncaim a kor előrehaladtával jönnek elő, ahogy az elő van írva. :) Nem tudom, hogy több lenne-e, ha nem kenem a képem krémekkel...ezt ugye nem lehet megmondani. :)

2014. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt a szemem alatt pár ráncocska, ez a krém elűntette! :) Most vettem MAC Pre-Prim C vitaminos krémet és Pre-Prim hidratálót is! Álom! Smink alap egyébként, a száraz bőrt feltölti vízzel, és kiegyenlíti a bőrhibákat! Mintha kollagént nyomnának tűvel az arcbőrbe (bár azt sosem próbáltam, csak láttam)! 2 perc alatt látszik a hatása! És nem engedi, hogy a sminktől kiszáradjon a bőr! A C vitamintól pedig színt kap az arcbőr! Én csak ajánlani tudom!
2014. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
thanks^^
2014. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia én azt javaslom, hogy ne vegyél szemránckrémet. Nevetséges, hogy mennyi felesleges adalék van benne és képesek eladni méregdrágán. Az ilyne kencéknek a 70 % a víz!

szóval elég ha veszel pl argán olajat, avokádó olajat, bio mandulaolajat, vagy csipkebogyó magolajat és valamelyiket kened a szemed környékére.

2014. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen használtam megelőzésre, már nem azért mondom. De lehet, hogy csak nem ráncosodol olyan gyorsan. Nekem most az Alverde vadrózsás arcolaja vált be. Igaz, nem szemránckrémnek van reklámozva, de nagyon jó! És sokáig is tart. Kicsit macerás használni a pipetta miatt, de szerintem hamar bele lehet jönni.
2014. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!