Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajbalzsamból valamennyi...

A hajbalzsamból valamennyi bennemarad a hajban a kiöblítés után is?

Figyelt kérdés

Ha csak sima vízzel öblítem le a balzsamot, hajmosás után (ahogy rá is van írva), akkor is marad benne valamennyi, ami annyira "rátapad" a szálakra, hogy síkosabbá, puhábbá teszi a hajat? Mert ha teljesen kijön, akkor elvileg hajmosás előtt is lehetne használni a balzsamot, és samponnal kimosni.

Olyat is hallottam egy videoban, hogy a kiöblítendő balzsamot nem mosta ki a csaj, mondván, hogy akkor semmi értelme használni, ha az ember leöblíti róla. Azért ezt nem merném kipróbálni, szerintem elég zsíros hatású lenne tőle a haj. Igaz, vannak nem-kiöblítendő balzsamok is, nem tudom, ezek mennyiben másak és miért maradhatnak a hajban, talán csak hígabb állagúak.


Hogyan működnek ezek a balzsamok és pakolások, melyiket és hogyan használva a leghatásosabb? Nem csak kidobott pénz? Ha azt vesszük, hogy a haj egy halott valami tulajdonképpen, hogyan tudja valamilyen szer helyrehozni a hibáit, kijavítani a sérüléseit? (Főleg, ha csak x ideig van rajta a cucc, aztán lemossuk?)



2014. márc. 11. 06:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Akinek vékonyszálú zsirosodó a haja az a balzsamot hajmosás elött keni fel kb 10-20percre.Kipröbáltam jó,én amúgy is ritkán szoktam.Ami meg nem kell kiöbliteni az a fejbör közelébe nem érjen,hatötöl 20 cm-re kezd el fújni a hajadra.Pakolást célszerü hajmosás elött,addig rajta hagyni ami rá van irjade lehet több és kevesebb ideig.ha nagyon száraz a hajad akkor hajmosásután is lehet.Fodrász tanácsolta nekem ésigy jo volt nekem.
2014. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!