Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fejem tetején lévő hajszálak...

A fejem tetején lévő hajszálak iszonyatosan göndörek és felállnak. Hogy tudnék ezen segíteni?

Figyelt kérdés

(Off: nem akaródzott nekem ebbe a kategóriába rakni a kérdést, de lusta voltam jobbat keresni :D)

Nos: alapból teljesen normális, egyenes hajam van, esetleg néhány nagyobb hullámmal (bár nem jellemző). Eddig nem volt ilyen probléma, viszont nemrég elkezdődött; néhány rövid szál a kobakom csúcsa felé megmakacsolta magát, azóta sehogy sem tudom kordában tartani. Nem szívesen vasalnám/fújnék magamra fél liter hajlakkot, mert tudtommal nem marad el utólag a hatásuk... (Gondolok ezzel hajtöredezésre és minden egyéb földi jóra, illetve esetemben kevésbé jóra.)

Ha bárki értelmes válasszal szolgál (A "gyújtsd fel", a "borotváld le" és egyebek számomra nem minősülnek értelmes válasznak, bár lehet, hogy velem van a baj.), azt előre is köszönöm! :)

12/L



2014. márc. 11. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi bajod a hajlakkal. És nem kell fél litert odafújni pár hajszál lesimításához. A mai hajlakkok nem károsítják a hajat, a legtöbbjükben hajápoló is van. De ha annyira ágálsz ellene, akkor hajhabot vegyél, abból is elég csak egy minimális mennyiség azoknak a hajszálaknak a lelapításához. De a legjobb akkor is a lakk volna.


24/n

2014. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!