Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám az orromról és...

Hogyan tudnám az orromról és környékéről végleg eltüntetni a kis, fekete miteszereket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus vagy gőzöld ki az arcod és nyomkodd ki,de itt egy videó,lehet h segít=) http://www.youtube.com/watch?v=aR0ifu6Wpmw
2009. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vok,pont azután törölte a videót aki felrakta miután belinkeltem:S
2009. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Én a Tescoban szoktam venni Garnieres melegítő hatású mélytisztító maszkot. Nekem is rengeteg mitim van és ez tényleg használ és még jó érzés is. Közben is és utána is.

2009. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az arctisztításon kívül az is jó, ha inhalálsz. Ebben a téli időszakban nem csak a légutakat szabadítja fel, de ki is gőzöli az arcodat, és utána könnyen kinyomhatók a kis miteszerek. Nekem beválik mindig.


13l

2009. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia, vegleg eltuntetni nem lehet, csak halvanyitani, vagy atmenetileg eltuntetni. Szerintem kinyomkodni eleg brtalis dolog es akarmennyire ovatos vagy, elcsuful tole a borod, mert a nyomkodas NEM tesz jot a bornek.

Aruhazakban, vagy bizonyos helyeken, mint pl DM, vagy Rossmann, lehet kapni olyan tapaszt, amit nedves orra kell tapasztani, szaradasig (kb 10 perc) rajtahagyni, utana pedig lehuzni. Szerintem ennek van a leglatvanyosabb hatasa, mivel a feher tapasz , miutan lehuzod, tele lesz fekete pottyokkel. Ezt nem kell minden nap hasznalni, csak akkor, ha megint latvanyosan sok miteszer alakul ki. A kialakulast pedig jo minosegu tisztitokkal lehet lassitani. Hogy mennyire jo minosegut veszel, azt igazabol a penztarcad hatarozza meg. Lehet tizezrekert is mindenfelet kremet, tonikot meg tarsait kapni.

2009. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!