Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el az apró...

Hogyan tüntessem el az apró fekete miteszereket az arcomról?

Figyelt kérdés

Ne a kozmetikust mondjátok.Biztos vagyok benne, létezik valami tonik ami eltűnteti ezt.Mondjatok pontos nevet, és hogy hol kapható.

Köszi előre is.


2010. júl. 3. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A dm-ben kapható clean&clear márkájú (és rá van írva ,hogy miteszer eltávolitó!!!Ez az:


[link]

2010. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, nem létezik olyan tonik, ami eltüntetné. Maximum a megelőzésben segít.

Én a fekete miteszereket ki szoktam nyomni. (ha rosszabb a helyzet,gyulladt pattnások jönnek ki, elmegyek kozmetikushoz.) Viszont ne piszkos kézzel kezd hozzá az arcod ápolásához. Én így szoktam:

Először is fontos a jó alapos kézmosás.

Utána átmosom az arcom előbb vízzel, majd tonikkal. Ezután kamillás víz felett gőzölögtetem az arcom. (simán, tűzhelyen felforralom a vizet, asztalra teszem fölé hajolok és egy törölközőt terítek a fejemre.

Majd ha felpuhult a bőr, akkor kezdek hozzá, nagyítós tükör előtt, megfelelő világítás mellett nyomkodni, persze tiszta kendővel. Ha végeztem, újra áttörlöm tonikkal és bekenem hidratáló krémmel.

Viszont a gyulladt gócokhoz semmi esetben ne nyúlj! Ezt a műveletet kb. havonta szoktam elvégezni. Mellette elengedhetetlen a mindennapos arctisztítás, hetente egy radírozás is ajánlatos.

2010. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

(első válaszoló vagyok!!!)

Nekem bevált és kész, de te tudod, nekem mindegy hogy hogy nézzel ki nah csáóóó! :S

2010. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
azt a dmes cuccot kipróbálom, de azért ne hogy összevesszünk már ezen.xD nem mindenkinek válhat be, elvégre minden ember más..xD
2010. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Oksi szerintem se vesszünk össze! Bocsi!!!!:) Csak , ha azt mondod, hogy minden ember más akkor azt honnan tudod , hogy a kérdező éppen milyen???!!!! Lehet , hogy ugyanolyan mint én és neki is elmúlna:)

De akkor peace (béke)

2010. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ehh háború alakul ki másfél óra alatt?:D érdekes :)

Köszi a válaszokat.

2010. júl. 3. 18:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Na megint egy vita:),nem-nem létezik.Ezt úgy képzeld el,mint egy tövist az ujjadban,törölgetheted,kenheted,de amíg nem távolítod el ott marad mivel a bőrben van.Otthon is ki tudod tiszítani gőzöléssel,és finom nyomással utánna teszel fel egy pólusösszehúzó enyhén fertőtlenítő maszkot.
2010. júl. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Anyukám is ezt mondta.Van itthon Oriflame arcmaszkom.Rózsaszin meg valami teafűves is...
2010. júl. 4. 10:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert!Menni fog.
2010. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2010. júl. 4. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!