Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Brazil kakaóvajas-keratinos...

Brazil kakaóvajas-keratinos hajkezelésen voltál már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én nemrég szereztem róla tudomást, hogy egyáltalán létezik ilyen. Elsősorban nem az egyenesítő hatása miatt szeretném kipróbálni ezt a kezelést, mert alapjában véve is egyenes a hajam, hanem a hajam minőségén szeretnék javítani. A problémám az, hogy vékonyszálú a hajam, a hajvégek pedig sprődszerűen szárazok, szerteszét állnak. És sajnos akármennyire ápolom is (három havonta vágatok belőle, használok balzsamot és hajvégápolót is rendszeresen), nem tudok ezzel mit csinálni.


Az lenne a kérdésem, hogy nem lesz nagyon lenyalt így a hajam szerintetek? Kinek milyen tapasztalata van?


Ja és a színével csinál valamit ez a kezelés? Mert valaki írta az egyik kérdésnél, hogy a fekete haja barna lett. Nem tudom, hogy természetes hajszíne volt-e ennek a lánynak, nekem nincs festve.


Előre is köszi.


2014. márc. 13. 13:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!