Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek áll jól a frufru?...

Kinek áll jól a frufru? Milyen archoz illik? Nagy homlokhoz vagy kicsihez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában magas homlokú lányok szoktak frufrut vágatni Előnyösebb, ha hosszúkás az arcod, mert ezzel kissé kerekíteni tudod, viszont ha kerek az arcod, ne nagyon erőltesd a telibefrufrut, mert úgy fogsz kinézni, mint egy 5ös bőrfoci. :D Ha kerek az arcod, és ragaszkodsz a frufruhoz, akkor maximum féloldalas frufrut vállalj be. Ha hosszúkás arcod van, és kicsi a homlokod, akkor meg mind2 jó lesz! ;) Egy hozzáértő :)
2009. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hosszúkás arcom van és magas homlokom. Rövidebb vagy inkább hosszabb frufru?

Most félfrufrum van.

2009. dec. 14. 22:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint féloldalas. :p Mármint frufru. :D
2009. dec. 14. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Azoknak jó, akiknek el kell venni az arcából, mert hosszúkás vagy magas a homloka. Ha vékony az arcod lehet egyenes. Teltebb archoz jobb a félrefésült.
2009. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok; Valóban, ha vékony arcod van maradhat ez is, de vágathatsz telibefrufrut is. Ha viszont kissé pufókabb az arcod, maradj a féloldalasnál! ;)
2009. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem csak arcformától és a homloktól függ, mert pl. ismerek olyn kimondottan alacsony homlokú csajt, aki frufru nélkül iszonyatosan néz ki, de az egyik rokona (szintén ugyanaz a homlok) meg frufruval néz ki hülyén. Az tény, hogy a magas homlokhoz általában jól áll. A fejforma... volt egy csoporttársam fősulin, kimondottan kerek arcú lány, na ő frufru nélkül nézett ki úgy mint egy focilabda, tömör frufruval meg kimondottan szép lány lett belőle. Szerintem sok függ attól is, hogy milyen formájú a szemed, mennyire ülnek közel egymáshoz, milyen az állad, az arccsontod stb. Nekem pl. szív alakú arcom van és minden beképzeltség nélkül mondhatom, hogy nagyon jól áll a tömör frufru. Az oldalfrufru kevésbé, ugyanis kissé "csapott" a homlokom és ezt az oldalfrufra -legalábbis szerintem- még jobban kihangsúlyozza.
2009. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!