Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borzalmasan gyorsan zsírosodik...

Borzalmasan gyorsan zsírosodik a hajam, de nem tudom miért!? Tudtok ajánlani valami hasznosat?

Figyelt kérdés

8.-os koromig hetente egyszer mostam csak hajat, mindig vasárnap, szinte egyáltalán nem is zsírosodott. Aztán mostan, heti 2×, szerdán és vasárnap... de most kb. 3 hónapja moshatnék naponta.... Vasárnap megmosom, megszárítom, másnap tök szép, és nem is lapos, sőt még este sem, de reggelre a hajam töve, főleg hátul, mintha zsírosbödönbe lenne dugva..... Általában összeszoktam gumizni, és 2naponta, mivel muszáj megmosom, ha 3napig hagyom az már nagyon ritka..... Szeretem kiengedve hordani, viszont itthon mindig összekötöm lazán, mert zavar.

Mit tegyek?! Mivel mossak hajat? Segítsetek légyszi :(



2014. márc. 16. 12:39
 1/4 A kérdező kommentje:

Na, egy-két helyen nem valami értelmes a megfogalmazás... bocsi.

Nem 'mostan', hanem "mostam'.

2naponta megmosom, mivel muszáj...

Ja, és 17 éves vagyok, lány.

2014. márc. 16. 12:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg hajpakolás van a neten, ami házilag elkészíthető. Írd be, hogy hajpakolás zsíros hajra.
2014. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajvágásban nem gondolkozol?
2014. márc. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 havonta vágatom a végét, mindig 2 cm-t, mert így gyorsabban nő. Nem szeretnék rövid hajat.
2014. márc. 18. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!