Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hideg, havas idő miatt...

A hideg, havas idő miatt lehet az, hogy gyorsabban zsírosodik, és még most korpásodik is? Milyen sampon erre a legalkalmasabb? Van valami jó praktika, amivel a gyors zsírosodás kiküszöbölhető?

Figyelt kérdés
Anya azt mondta, hogy nem látszódik, de én nekem rögtön szembetűnik. Ezt csak én reagálnám túl?
2014. jan. 28. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
nincs olyan,hogy túlreagálod..te kell jól érezd magad a bőrödbe.régen ecettel mosták az emberek a hajukat és senkinek nem volt korpás,az jó ellene:) ezt meg olvasd el: [link]
2014. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de amúgy velem is ugyanez van..2naponta kell hajat mosnom
2014. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig mindig úgy volt, hogy szerdán és vasárnap mostam hajat. Korpásodás elleni sampont használok, és sapkát is húzok ha kimegyek. Az mért van, hogy egy idő után, már nem jó egy adott sampon? Nem szavatosságra gondolok, hanem arra, hogy ha hozzá szokik a hajam, akkor szinte semmit sem ér.
2014. jan. 28. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már megmosás után száraz, és korpás a fejbőröm... marha jó mit ne mondjak.. persze a hajam meg könnyen zsírosodó:D Nyáron semmi baja se volt. Amúgy szerintem is a kinti hideg meg bent a fűtés az oka. Én igyekszem nem nagyon hajszárítózni a hajam, az azért dob rajta kicsit, nem viszket annyira, de kiküszöbölni teljesen nem tudom mivel lehetne:(
2014. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!