Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam a hajam?

Hogyan ápoljam a hajam?

Figyelt kérdés

Most a lapockámig ér a hajam, szeretném ha a derekamig leérne. 3 és fél évig vasaltam, most leálltam vele, több mint fél éve.

Mit csináljak vele, hogy gyorsan nőjön?

És mennyi idő körülbelül?



2014. márc. 16. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Olajakkal vagy megfelelő sampon+balzsam+hajpakolás termékcsaláddal:)kb 3-4 havonta vágass az aljából és das gesunde vitamin van hajra a dmbe ez is nagyon jó vitaminpótlásra:)
2014. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja! és ha tényleg nagyon ápolod,vigyázol rá akkor másfél év alatt meglesz:D de ne hagyd h töredezzen a vége
2014. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használj minden mosás előtt kókuszolajat, az bőven elég hogy ne töredezzen a hajad, így hamar megnő. A végéből meg ne vágass, csak ha már tényleg szükséges. Pl nekem elég másfél-2 évente mióta kókuszolajat használok.
2014. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.. de most nem tudom, hogy vágassak-e vagy ne :(
2014. márc. 16. 18:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Először kipróbálom a második verziót, azután az elsőt. Köszönöm a segítséget:)
2014. márc. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!