Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kilenc éves húgom szőrteleníte...

Kilenc éves húgom szőrteleníteni szeretne mert ő is olyan szőrösödős fajta mint én mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én tizenhárom voltam mikor elkezdtem szőrteleníteni de be kell valljam hogy akkor már két éve zavart a szőröm de nem mertem elmondani anyumnak végül egy elég kellemetlen szituáció miatt végre el tudtam mondani aki sajnos nem fogadta jól(azt állította hogy gimis koromig nem kéne leszednem) de azért végül megengedte hogy leszedjem. Na már most szerintetek mondjam anyumnak hogy mi húgom problémája vagy csak szimplán gondoskodjak róla én? Egyébként be kell valljam tényleg elég szőrös szegény. Vagy azért ez még tényleg korai? Kérdeztem hogy mások az osztályban szőrtelenítik e a lábukat/szedik e a szemöldöküket és meglepődtem mert van akit már visznek az anyukájuk kozmetikushoz leszedni a szőrt. Szóval akkor mit tegyek mint gondos nővér?

2014. márc. 17. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szőrös voltam és a karom zavart a legjobban.Segíts neki,de ne esetek bele abba a hibába,hogy borotválni kezditek.Én leborotváltam kisebb koromban párszor a karom nem kellet volna,mert még rosszabb lett.A szőrtelenítő krém neki a legjobb megoldás,mert a gyanta és az epilátor ilyen fiatal és érzékeny bőrnél szóba sem jöhet,nembeszélve arról mennyire fájna neki.Remélem segíthettem
2014. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azért is szeretnék rajta segíteni mert legutóbb mondta hogy nem szeretne szoknyát felvenni ezért pedig egyébként szívesen hordana. Meg a frufruját is csak azért hagyja mindig levágni mert a szemöldökét így el tudja takarni pedig kifejezetten utálja a frufrut.
2014. márc. 17. 23:17
 3/23 anonim ***** válasza:
"essetek"...Bocsi a helyesírási hibákért.Elgépeltem.
2014. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szerinted anyu ideges lenne ha kiderülne?
2014. márc. 17. 23:21
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig első vagyok.A szemöldökét szedd ki neki nyugodtan.Nekem is tíz évesen szedték ki először a nővéreim,mert már iszonyatosan zavart.A lábát is szőrtelenítő krémmel csináld.Majd később lehet neki borotvával,de még most ne.A szemöldökét pedig szemöldökcsipesszel egyértelmüen,de 10-15 szálanként állj meg pihenni,mert fájni fog neki meg jegeld közben.Én sírdogáltam még emlékszem,annyira fájt,mert nekem még erős is volt a szőrzet.
2014. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom nem ismerem,de reméljük nem.Az enyém az volt,de nem érdekelt titokban mindig megcsináltuk tesóimmal.De megpróbálhatsz beszélni vele.
2014. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát elég nehéz meggyőzni de most talán még észre se venné mert pont most költöztünk egy nagyobb házba amivel így is van elég gond. Sajnálom hogy a te anyud is ilyen régi módi gondolkodású volt de legalább nem vagyok egyedül.
2014. márc. 17. 23:31
 8/23 A kérdező kommentje:
A szemöldökszedést mindenképp megpróbálom lehet már ettől bátrabb lenne mert régebben olyan kis vadóc csajszi volt most meg nekem mindig panaszkodik hogy nem elég szép.
2014. márc. 17. 23:34
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is simán ki lehet szedni a szemöldökét, attól semmi baja nem lesz.

Ha pedig jön a nyár és a szoknya időszak, akkor ha tényleg nagyon durva, a lábát is lehetne szőrteleníteni. Szerintem a kozmetikus lenne a legjobb megoldás és a gyanta.

A szemöldökszedés szerintem megy anyukád nélkül is. Nyárig pedig beszélgethetsz vele, hogy neked milyen rossz volt és a tesódnak jobb lenne megkönnyíteni a dolgát ezen a téren.

2014. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom,hogy ez nem kor függő! Akkor kell szőrteleníteni amikor szőrös és zavarja. Ha anyukád megérti jó,de ha nem akkor is meg kell csinálni,majd megbékél.

Én is nagyon szőrös típus vagyok és már gyerekként is az voltam.Már 7! évesen lenyírtam a lábamról a szőrt ollóval,9 évesen már krémeztem rendszeresen a lábam és a karomat is.

2014. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!