Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől zsírosodik jobban a...

Mitől zsírosodik jobban a hajam? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Attól, ha sapkát húzok párás időben, vagy ha nem. Mert ha sapkában vagyok, beleizzad a fejem, ilyenek. De a párától meg zsírosodik (állítólag). Most akkor melyik a jobb? Válaszolóknak megy a felpont.:))

2014. márc. 19. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha túl vastag sapkát húzol, vagy túl melegben, akkor igen izzadsz alatta. De ezt úgy is érzed :)

A párától én nem vettem észre, hogy zsíros lenne, inkább csak össze-vissza áll. Persze attól függ, hogy milyen pára. A mai esős, párás idő nem tesz jót a frizurának.

De szerintem csak az nagyon meleg pára az ami esetleg zsírosíthat. De akkor sem a pára, hanem inkább a meleg miatti izzadás.

2014. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.:) Ment a felpont!
2014. márc. 21. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!