Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én látom rosszul, vagy már...

Én látom rosszul, vagy már nem divat a szőke haj? Mostanában mindenkinek fekete vagy minimum sötétbarna haja van.

Figyelt kérdés
régen a plázacicák többnyire szőkék voltak most meg fekete derékig érő haj a trend.
2014. márc. 20. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom miért, pedig a szőke jobb
2014. márc. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Maradjunk annyiban h akinek van egy kis esze az azt a szint valasztja ami jol all neki fuggetlenul a divattol
2014. márc. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
A szőke mindig divat lesz,de lehetséges,hogy most más a divat.
2014. márc. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
én most lettem feketéből világosbarna és sötétszőke a cél de engem nem izgat a divat amúgy szerintem ez hülyeség.
2014. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy kimegy a divatból, eleve van akinek az áll a legjobban (pl én is igy vagyok) soha nem lesz más hajam és nem is volt. Persze néha több benne aszőke néha kevesebb, néha vann ak barna csikok is néha nem, de alapvetöen mindig szőke lesz a nagyja. Szörnyen néznik ki eketével na meg derékig sme nö meg soha ahajam:( egyébként divatnnak épphogy a rövid haj a adivat mostanában, minden sztár vágatja le a haját.
2014. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

A hajszín nem divat kérdése. Az emberek nagy része az alapján választ színt hogy mi áll jól neki.

Nekem a világos színek állnak jól, tehát nagyrészt szőke vagyok, néha vörösre festem, de az is világos. Sötétre sose festeném.

2014. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de én most nem az emberek nagy részéről hanem egy bizonyos rétegről beszélek.
2014. márc. 20. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem,hogy minden plázacica(akiknek szériatartozékuk volt a mellig érő szőke haj),most derékig érő sötétbarna hajú.Változik az ízlésük biztos.
2014. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!