Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajra Palette...

Sötétbarna hajra Palette Natura Colors 750?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy kb két hónapja lett befestve a hajam sötétbarnára. Már meguntam, hogy sötét, és visszaszeretném kicsit világosítani, ezért vettem egy Palette-Natural Colors 750 (aranybarna) árnyalatú festéket. Mivel festett sötétbarna vagyok, ezért kicsit aggódom, hogy be fogja-e fogni rendesen a festék, és nem lesz-e foltos.

Tippeket, véleményeket szeretnék kérni, hogy szerintetek (vagy hogy tudjátok-e) ezekre a kérdésekre a válaszokat. :)

Előre is köszönöm!



2014. márc. 8. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg festék festéket nem világosít. Gyakorlatban én már láttam olyat, hogy egy kicsit világosabb hajat el lehet érni akár házi festéssel is, szőkítés nélkül. Attól is függ, mennyire kopott már ki az előző festék a hajadból. Csodákat ne várj, főleg, ha mondjuk foltosan kopik az előző, akkor esélyes, hogy foltos lesz az új is.

De az sem mindegy, hogy m

2014. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Befogja rendesen, csak épp ez a festék nem világosít a festett hajon, így sötétebb lesz mint most. Ha világosabbat akarsz ahhoz előtte leszívatás vagy minimum koktélozás kéne.
2014. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!