Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna festett hajbòl...

Sötétbarna festett hajbòl szeretnek vilagosabbat, ha befestem vilagosabb festekkel akkor milyen eredmeny varható? Most kezdtem csak festenj ugyhogy nem vagyok otthon a temaban! Thx

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy ha festeted a hajad mindig a legjobb minőségü festéket vedd (legalábbis ne a legolcsobbat) Szerintem ne vegyél annyira világosat, fokozatosan csináld, mindig csak egy két árnyalattal világosabb festéket vegyél. Akkor nem lesz olyan drasztikus a hatás.
2014. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is a hajfesték minősége nem ártól függ. Fodrászkellékesben 1000 ft alatt is van professzionális hajfesték. Drogériákban meg 2000 ft fölött is vannak vacakok.

A lényeg hogy festett hajat nem világosít festék, szóval ha világosabbat ráfestesz, mondjuk egy középbarnát akkor attól max még sötétebb lesz az egész. Ha szőkével festesz rá az a hajtöveket világosítja csak, a többi pedig marad amilyen volt, vagy vöröses árnyalatot kap, foltos lesz.

Világosítani először is leszívatással vagy koktélozással, hajradírral kell, ha kellően világos akkor lehet festeni a kívánt színre.

2014. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koktélozás?hajradír?ezt hogyan?

Leszivatni semmikepp nem akarom akkor inkabb marad ilyen..,

2014. márc. 22. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!