Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dm-ben mennyiért lehet kapni...

Dm-ben mennyiért lehet kapni gyantapatront? És ez kb. mennyire hatásos, meddig marad sima a bőr tőle? Mennyire fáj?

Figyelt kérdés
A lábamat akarom gyantázni,ez lenne az első.
2014. márc. 20. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Dm-ben én még nem találkoztam gyantapatronnal. Leszámítva talán az x-epilt ami semmire nem jó és drága is.

Fodrászkellékesben, eurósban, neten rendelve be lehet szerezni olcsóbb, jobb fajtájú patronokat. Én neten szerzem be mindig, gyantamelegítő gépet is így rendeltem (Alveola márka). Nekem nem vált be a mikróban való patron melegítés. Ha túl forró akkor megégeti a bőröd, ha nem elég meleg akkor meg nem ragad eléggé a szőrbe. Ezért jó a melegítő gép, mert az addig a fokig melegíti ameddig kell.

Én 3-400 ft-ért veszem a patronokat, attól függ milyen fajta, a gép meg 2800 ft volt.

Nekem nem fáj a gyantázás, de másnak igen... hogy meddig marad sima a bőr, az a te szőrnövekedéseden múlik, átlagban 1-4 hét között.

2014. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2014. márc. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!