Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajam van es...

Sötétbarna hajam van es szőkét szeretnék abból kihozni . Lehetséges ez színezővel? (16/L)

Figyelt kérdés
Régebben volt melirozva szőkével ,es most mar az egészet szőkére szeretném . Gondoltam befestetem , de ahhoz leszívtanák , a hajam pedig tönkre menne ,amit meg nem akarok . És elvileg a színező nem károsít ,igaz ez ??
2014. márc. 22. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinezővel meg nem lesz szőke.
2014. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy a sötét haj világos legyen a pigmenteket kell "kivonni" a hajadból, ettől megy tönkre a haj. Erre színező nem képes, mert az csak kívülről színezi a hajat. Sötét hajon pedig a világos hajszínező nem látszik.
2014. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Színezővel nem tudom, de..

Mondjuk ez a hajad minőségétől is függ, mennyire erős, vastag a hajad stb

Egyik ismerősöm platinaszőkével festette be a fekete haját és középbarna lett neki, nagyon szép lett.

2014. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőke színező az életben nem fogja megfogni a sötétbarna hajadat.
2014. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!