Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Köldöknél a szőr epilálása...

Köldöknél a szőr epilálása vagy gyantázása? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A köldököm alatt egy kis csíkban jobban látszik a szőr. Nem tudom máshogy megfogalmazni. És ez engem nagyon zavar, nem szeretem a barátom előtt sem, hogy lássa. Meg azért érezni is valamennyire. Mit csináljak? Ha epilálom, látszik utána a "helye". De gondolom gyantánál is ugyanígy látszódna. Vagy lehet valamit kezdeni vele ezen túl?

Segítsetek!

Előre köszönöm.


19/L



2014. márc. 22. 13:29
 1/10 anonim válasza:
A gyanta jobb. De ha elmész kozmetikushoz, az megmondja a tutit!
2014. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 JulyAugust ***** válasza:
A gyanta is ugyanúgy gyökerestül tépi ki a szőrt, mint az epilátor, tehát nincs különbség. Ha csipesszel szednéd ki egyesével, akkor is látszódna, de talán kevésbé, mert magát a bőrt nem irritálod úgy.
2014. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már csináltam mindkettővel, meg csipesszel is, teljesen mindegy. Függ attól, hogy a bőröd melyikre hogy reagál, de alapvetően tök mindegy.
2014. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kicsipkedni lehetetlenség lenne. Csak 1-2 nagyon rikító erős szőrszálat szoktam úgy, amikor nincs időm az egészre, kapkodok, vagy bármi. De tényleg egy olyasmi keskeny csík, mint a fiúknak szokott lenni... :(
2014. márc. 22. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gyanta vált be. Házi cukorgyanta, kíméletes és nem látszik a helye utána.
2014. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

A receptedet meg tudnád adni? Lehet kipróbálom :)

2014. márc. 23. 00:41
 7/10 anonim válasza:
Állítólag erre a szőkítőpor is nagyon jó, halványítja és elgyengíti ott a szőrszálakat. De személyes tapasztalatom nincs vele.
2014. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Huh és azt hol lehet beszerezni?
2014. márc. 23. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
En borotvalom, 10 masodperc 4-7 naponta, nem lett sem erosebb, sem tobb. Nekem nagyon csunya maradt a gyanta, epilator utan, ezert maradt a borotva.
2014. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: fodrászkellékes bolt pl, vagy netről rendelhetsz.
2014. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!