Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan kéne valami, ami...

Gyorsan kéne valami, ami kicsit enyhíti, eltünteti a pattanásaim vagy a pirosságot legalább! Nektek mi vállt be?

Figyelt kérdés
5 nap múlva randim lesz egy fiúval aki nagyon tetszik. (első randi, nem is ismerjük nagyon egymást) Alapból nem szoktam nagyon pattanásos lenni, de most eléggé kijöttek az arcomon :( Hogyan lehetne enyhíteni a pirosságon, vagy szebbé tenni az arcom 5 nap alatt?? Nektek mi vállt be? (persze majd használok alapozót v púdert, de nemakarom tele kenni magam vele, mert az se szép, meg nem is tünteti el teljesen:/) Segítsetek légyszíves!! 14/L
2014. márc. 22. 13:34
 1/3 anonim válasza:
14 évesen mindenkinek van. ne parázz ezen, majd elmúlik 1-2 éven belül. és 5 nap alatt szépen el is fognak múlni amik most vannak
2014. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de a fiú akivel találkozom neki nincs..és idősebb. a vele egykorú lányoknak már nem mindenkinek van :(
2014. márc. 22. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Én növényi eredetű olajat ajánlanék, persze öt nap alatt nem sokat változtat, de egy-két hét után, ha tényleg használod, sokat segít. Kitisztítja a pórusodaidat, puhább lesz a bőröd és szebb is. Nekem nagyon sokat használ, lefekvés előtt egy-két cseppel bekenem a bőrőm és ennyi. Amúgy a szempillát is dúsítja, meg a körmödre is jó. Én a DM-ben vettem, több fajta is van, a legtöbbet higítani kell. De ha nem piszkálod őket, akkor hamar elmúlnak.
2014. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!