Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb mód arra,...

Melyik a legjobb mód arra, hogy eltüntessem a bajszom? ( lány vagyok )

Figyelt kérdés

Elég régóta van ez az úgymond " problémám " . Az emberek nagy része kinevet, meg gúnyolódik rajtam és elegem lett már ebből. Melyik a legjobb módszer arra, hogy eltüntessem? A borotvát gondolom felejtsem el, de gyanta vagy esetleg kiszedni csipesszel?

És az a legroszzab, hogy nem csak 1-2 szál.


2014. márc. 24. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lézeres szőrtelenítés. A gyanta is leszedi, de az érzékeny terület ám. Csipesz is megteszi, ha nem sűrű.
2014. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
69%
Én is a csipeszt javasolnám. Egyébként nem vagy ezzel egyedül, sőt vannak nők sokkal rosszabb helyzetben is. Néhány házzal arrébb lakott egy lány, ő sajnos hormonzavaros volt, rendesen borotválkoznia kellett, mint egy férfinek. Akik kinevetnek, azoknak pedig ennyit ér a jellemük. Ez az ő szegénységi bizonyítványuk.
2014. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább akkor már gyanta mint csipesz. Gyantával alkalmanként csak az egy-egy lehúzás "fáj", csipesszel szálanként.

Mondjuk én csipeszezni szoktam, de csak azért, mert szerencsére nincs sok.

2014. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
24%

vmi az etkezezeseddel nincs rendben, nagyon sok vmi mu kajat ehetsz, hormonkezelt vackot.

am lezer, gyanta.

2014. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyantával a legjobb,idővel kicsit megfog ritkulni és elég lesz csipesszel szedni.

Én 1,5 -2 havonta járok kozmetikushoz akkor a szemöldökömet is rendbe rakja illetve a bajszomat is leszedi.A köztes időben pedig csipesszel szoktam szedegetni a szemöldökömet és a bajszomat is.

2014. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
ez most komoly, nőknek van bajsza?
2014. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
#6 Van. ...nyilván nem olyan mértékben, mint a férfiaknak, de ahhoz elég, hogy minket zavarjon. Ja, és még bélgázunk is szokott termelődni. Gondoltad volna? :DDD
2014. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is csipesszel szoktam, pedig van rendesen :(. Gyantát egyszer próbáltam, de ahoz túl érzékeny lehet, mert bedagadt tőle az egész. Fájdalmas a csipesz, viszont utána hetekig jó... Annyit meg megér, csak este csináld, mert utána csúnya :)
2014. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

"ez most komoly, nőknek van bajsza?"


A poén, hogy kb jobban szőrösödnek egyesek mint a férfiak. Volt barátnőm is volt hogy épp nem szedte rendbe magát hosszabb ideig, mikor megláttam, szemöldök összenőve, pici bajusz... :D


De még sok plázacicának is van hogy oldalfényben megcsillan a kis szőke szőrzet az arcukon, kb mintha hónapos borostájuk lenne :D

2014. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen a nők is szőrösek.

Csak mi teszünk azért,hogy ne legyünk szőrösek,nem véletlenül járunk kozmetikushoz,veszünk borotvát stb


Viszont az gáznak tartom,hogy a férfiak elvárják állandóan,hogy egy nő toppon legyen.


A szőrnek kell egy kis hosszúság hogy kitudjuk szedni,nem kell rögtön le igénytelenezni vkit,mert látott egy kis borostát -.-

2014. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!