Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítés, vagy...

Végleges szőrtelenítés, vagy mi? Mi mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16/f vagyok.. mindenol szőrös vagyok!! Mit udtok ajánlani? igazából sehol sem zavar, de hátul a nyakamon nagyon. Borotvával leszedem 2-3 naponta, de csak erősebb és több lesz mindig. Régebben kövér voltam aztán megnyúltam és szőrös lettem. Mit tudok tenni ilyenkor? Gyanta nyilvánvalóan nem, mert akkor várni kell hogy visszanőljön. Anya nem visz engem kozmetikushoz sem. Nincs pénzem sem. Mit tehetek? köszönöm

2014. márc. 24. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Borotválni ne borotváld, mert tényleg csak rosszabb lesz:s a végleges szőrtelenítés megoldás lehet, keressetek kuponos akciót, mert tök jó ajánlatokat ki lehet fogni, amúgy nagyon drága. :s Nem mindenkinek jön be az sem, de egy próbát megér, hátha.
2014. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!