Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajat szeretnék...

Ricinus olajat szeretnék használni ki hogyan csinálja és mik a hatások?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem borzasztó mértékben elkezdett tőle hullani a hajam :S
2014. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ez mindenkire így hat ??
2014. márc. 24. 23:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem, de ha nekem ezt anno valaki mondta volna, tuti nem vágok bele... és jobban is tettem volna.
2014. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát én ma vettem meg és elégé bizonytalan vagyok benne hogy ki probáljam e .. szempillára hogy hat nemtudod ?
2014. márc. 24. 23:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Arra is próbáltam, de én nem láttam változást. Viszont valakinek nagyon bevált.
2014. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Állandóan azt hallottam, hogy jótékony hatásai vannak és gyorsabban nő tőle a haj... viszont a barátaimnak csak lezsírosodott vagy elkezdett hullani a haja... :(
2014. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát akkor én leszek aki megzavar kedves kérdező :)

én használtam, derékig érő hajam van, tehát nekem első sorban a töredezés volt a célpont. bekentem alaposan, rátekertem a hajamra egy törölközőt és 20-40percet rajta hagytam, ilyenkor legyen nálad valami rongy, mert majd elkezd csöpögni az olaj ahogy melegszik fel a tubán alatt. és alaposan lemostam, akár 3-4x is samponnal, utána napokig szép selymes volt a hajam, 2x-3x használtam, annyira volt elég az amit vettem, szerettem, de nekem ez kicsit macerás volt, de azóta sem volt olyan jó a hajam mint attól, tehát lehet nyárra megint elkezdem. egy két próbát megér. elsőnél meglátod hogy milyen a hatása, nem kell sűrűn használni és 3-4hetente használtam, a pacsáláson kívül semmi negatív élményem nincs.

2014. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi hatása nem volt,es jo macerás volt felkenni is kimosni is.
2014. márc. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hónapig minden 3.nap agyonkenegettem a hajam vele, se jobb nem lett se rosszabb. MOndjuk azonnal utána puha volt és fényes de másnapra már nem. Barátnőmnek viszont - amúgy is csodaszép haja van, de már sokkal puhább fényesebb is, nem nagyon nő tőle, azt sem lehet észrevenni, hogy több lenne, de ő szereti használni. Nekem nem jött be, de lehet ha tovább kísérletezek vele kialakult volna valami eredmény, de nem próbálkozok inkább.
2014. márc. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is használom a Ricinus olajat és nem hullik tőle a hajam és nem is zsírosodik... Hetente 2x használom, 2 óráig hagyom rajta, majd lemosom a hajamat 3x samponozom..

Nekem a hajam szép sima és selymes lesz tőle és valamivel nőtt is a hajam

2014. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!