Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy gyorsabban...

Mit tegyek, hogy gyorsabban nojjon a hajam? Mennyi ido még meg nol ilyenre? Ti hogyan ápoljátok?

Figyelt kérdés

Amiota az eszemet tudom szeretnék hosszú hajat ,de sosem sikerult mivel kiskoromban nagyon toredezett. Most pedig már novesztem hajnálok rá hajbalzsamot,ricinusolajat,kristályolajat (persze nem egyszerre) és egyébb termékeket..Leginkább bio termékeket teszek rá ,de van pár olyan termékem is amiben vannak más anyagok azokat kevesbé teszek rá..

Most 35-40cm-s a hajam meddig fog tartanni ha így ápolom a hajam ,amíg megnol kb. ilyenre [link] ?



2014. márc. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
néha vágasd meg, mert attól jobban nő. maszírozd a fejbőröd tusolás közben. nemtudok mást bocsi:(
2014. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem baj koszi szépen :)
2014. márc. 25. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Bánfi hajszesszel és az alverde koffeines samponjával próbálkozom jelenleg. A hugomnak rengeteget nőtt a haja mióta a szesszel kenegette, ezen felbuzdulva használom én is, remélem haonló sikereket érek el :)
2014. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy belsőleg pedig a dm hair plus vitaminját szedem.
2014. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!