Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az, hogy a hajamat...

Mitől van az, hogy a hajamat ilyen időközönként kell megmosnom? 15/L

Figyelt kérdés
Eddig elég volt heti 2x megmosnom a hajamat, de úgy 1 hónapja sűrűbben, másnaponta moshatom :/ A sampont néha szoktam váltogatni,de ez sosem okozott problémát eddig,úgy hogy szerintem nem ez a gond! Viszont lehet hogy a hormonjaim változnak ennyire?:o 2,5 hónapja jött meg az első menstruációm... De akkor is,engem annyira idegesít,mert először azt hittem,hogy csak nem öblítettem le eléggé a sampont a hajamról,de ez az ötlet kilőve. Ugyanis jól leöblítem,tegnap is megmostam és ma délután már sehogy sem állt a hajam,olyan látványa van kicsit mintha zsírosabb lenne, de tapintásra meg egyáltalán nem zsíros,inkább csúszós és balzsam hatású,pedig nem használok balzsamot!! Kérlek segítsetek,eléggé zavaró..

2014. márc. 28. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a hormonok, tinédzser korban szinte mindenkinek jobban zsírosodik a haja. Próbálj meg száraz sampont használni, azzal még egy napig kihúzhatod a mosást. Egyébként pedig vegyél mélytisztító sampont, kicsit drágább, mint a drogériásak, de az jobban le is szedi a zsírt.
2014. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy lesz,köszönöm :) azért még jöhetnek válaszok.
2014. márc. 28. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
használ sampont, balzsamot és hajhabot. a biztos hármas.
2014. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy túl hosszú, és lehúzza a súlya a haj többi részét. vágasd meg egy kicsit.
2014. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3: Nem fogok balzsamot meg még hajhabot is használni,a kérdésembe ugyanis beleírtam azt is (nem véletlenül!),hogy csak a látszat zsíros, tapintásra meg túl csúszós vagy nem tudom...a balzsamtól aztán tényleg jobb lesz...hát nem hinném


#4: Én is gondoltam már rá,hogy amiatt van,de nem olyan hosszú a hajam,épphogy mellig leér.

köszi amúgy a válaszokat

2014. márc. 29. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!