Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 hónapja frissítettem fel a...

2 hónapja frissítettem fel a hajam meleg ollós hajvágással. Azóta max.5-ször vasaltam ki a hajam. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Akkor, azóta max. 5-szőr vasaltam ki a hajam. Avon naturals-os sampont használok, Gliss kur-os balzsamot, és ennek a márkának a fekete "felrázós" express balzsamját is. Hajvégápolónak pedig Kallost. Amúgy a hajam ezeken kívül még egy héten kb. 2-szer vagy tojásos mézes, vagy ricinus olajos mézes hajpakolással ápolom... A hajam egyébként kezd "laza gyűrű göndörödni"... De az ápolások ellenére mégis mintha száraznak érezném a hajvégeim...

Hővédőt is használok a vasalás előtt...

Segítséget szeretnék, vagy tanácsokat szeretnék kéni, hogy mit tegyek!



2014. márc. 28. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Így olvasva, hogy mennyi mesterséges vegyszert engedsz a hajadra, és mennyire roncsolod mindenféle meleg (esetleg forró) eszközökkel miért csodálkozol, hogy a hajad száraz, töredezett??? Miért vagy kiakadva, hogy rossz állapotban van??

Úgy látszik te az emberiség kevés példánya vagy akik teljesen elhiszik, hogy amit az egyik fogyasztószer előállító cég reklámoz, hogy jó azt meg is veszed, és használod is..:)

Hát további sok siket..

2014. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már bocsi, de nem írtam, hogy ki lennék akadva :)

És nem szoktam sűrűn meleg esetleg forró hajformázókat használni... Csak akkor, ha muszáj.

2014. márc. 28. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

" De az ápolások ellenére mégis mintha száraznak érezném a hajvégeim..."


Ez a mondat lehet elkeseredés, kiakadás, meglepődés jelentése is...

Végül is mindegy..

2014. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba a rengeteg 'hajápoló' kacatot. Többet árt, mint használ...
2014. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is dobd ki a hajápolóidat, de elsosorban a ricinus olajat. Az nekem is szét szárította ahajam. Száraz hajra a méz sem jó. Legyen egy jó samponod, balzsamod, és max egy hajvegápolód, amit tényleg csak a legvégére kensz. Nekem a Lush cucca jottek be. A drogériás hajapolók kozul szinte mindent kiprobálatm, a John frieda szurke hajpakolását használtam régen, csak balzsamként. Na az még ami tényleg jó.
2014. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért köszi :)
2014. márc. 29. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
azért elgondolkodtat, hogy kinek mi a sok/kevés hőhasználat. Én egy évben 2szer vasalok hajat és már azt is soknak érzem, szóval 2 havonta 5 nekem már rengeteg és úgy tűnik a hajadnak is! Nem erre lett kitalálva a haj, hogy 160-210 fokon süssék meg! Vigyázz rá és akkor nem lesz száraz.
2014. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!