Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétszőke hajból tudnak szép...

Sötétszőke hajból tudnak szép világos vörös/réz szőke hajat csinálni? Mennyire macerás a vörös hajat ápolni?

Figyelt kérdés

Hátközépig érő, kb ilyen színű hajam van: [link]


Már régóta gondolkozom azon, hogy kipróbálhatnám a világos vörös hajszínt. Porcelán fehér bőröm van, zöld szemmel, ilyesmi hajszínre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]


Még soha nem volt festve a hajam, csak melírozva, szóval nincs tapasztalatom a hajfestés terén :D Mindenképpen fodrásznál csináltatnám. Kb mennyi időnként kell festetni, ha lassan nő a hajam? Hogyan kell a vörös hajat ápolni, hogy szép maradjon?

Minden tapasztalatnak nagyon örülök!



2014. márc. 28. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenre van festve a hajam, és eléggé kopik a színe, úgy egy hónap alatt ilyesmire [link] úgyhogy emiatt hiába nő lassan a hajad, kb havonta kell festetni.
2014. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szóval most olyasmi a hajszínem (festés után), mint amit elsőnek linkeltél, rézszőke (ez ami kopik), de régebben volt kicsit sötétebb, olyasmi mint a második képen vagy talán még intenzívebb, talán inkább rézvörös, az nem kopott (vagy nem annyira hogy észrevegyem).
2014. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet szépet, de a vörös a legigényesebb hajszín...én most speciálisan vörös festett hajra való sampont és balzsamot használok (balea), és még így is nagyon kopik...De egyébként gyönyörű szín, szerintem megéri a szenvedést...Nekem 3 hetente kell hajat festeni, ugyanis ilyenkor már centis lenövésem van, de barátnőm haja lassan nő, ő másfél havonta festette, de nem a lenövés zavarta (ő is szőke volt eredetileg, alig látszott), hanem az, hogy kikopott a szín...
2014. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is ilyesmi szinu a hajam. legalabbis mindenki azt hiszi, hogy eredeti voros. a termeszetes hajam olyasmi mint a tied, a borom is hofeher, es a szemem szine is zold. nekem volt mar szoke es sotetbarna hajam is, de azt mondjak, hogy ez a telitalalat a bor es szemszinhez. nekem egyebkent onnan jott a dolog, hogy anno kakaobarnara festettem, es masfel honap utan vorosesre kopott ki, amit a nyari napfeny meg jobban kiszivott, es itt kezdtek el kerdezgetni, hogy eredeti voros vagyok-e. azota a syoss oleo intense 676ost hasznalom. : ) persze fenyfuggo is...vannak olyan fotok ahol full szokesbarnanak tunik maskor meg total voros... sajnos nem latom magam kivulrol de bizom a tobbi emberben aki eredeti vorosnek nez :D
2014. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

elozo vagyok :D

az teny, hogy elegge kopik...de en pl 3havonta festetem egyreszt anyagi okokbol is (ha havonta 3000ret kellene kiadnom a festekre egyetemistakent, tepnem rendesen a hajam :D), sot nyaron nem is festetem, hagyom, hadd szivja a nap. nekem eszre se szoktak venni a lenovesem, csak amikor mar 4-5 centis, de az en hajam gondor is, nehezebb eszrevenni rajta, mint egy normal egyenesszalun (ha gondolod, kuldok priviben kepet).

egyebkent a hennarol hallottam meg csupa-csupa jot, a lush-ban lehet venni a caca rouge szinut, es ezen a videon lathatod hogy milyen lesz ha szoke hajra kened. de egyebkent a henna kicsit lutri, erdemes elotte egy tincsen kiprobalni, hogy tetszik-e az eredmeny. es persze ez is elegge ereszti a szinet...

szoval ime a video: https://www.youtube.com/watch?v=GVzGZMs875k

2014. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!