Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon világos, fehéres szőke...

Nagyon világos, fehéres szőke hajat szeretnék, milyen festéket vegyek?

Figyelt kérdés

Most is szőke vagyok,de nagyon világost akarok ami nem ez a búza meg sárgás színű ocsmányság.

platina szőkét amit láttam az ilyen szürkés színű volt.

NEM SZŐKÍTEK! Ilyet ne is írjatok

és ne osszátok az észt hogy jaj az nem szép inkább ilyen színű stb.köszönöm


2014. márc. 6. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A speciális szőkék tudnak 4-5 árnyalatot felvilágositani, de én még olyat nem láttam, hogy fehér lett volna az eredmény ezektől. Bár azt nem irtad, most milyen a hajad, mert ha világosszőke, akkor talán lehetséges.
2014. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit pattogsz? :D Nem búza színű ocsmányság akarsz lenni, hanem platina ribizli?

Amúgy nem szép.

2014. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen most a hajszíned? Festett? És milyen az eredeti? Mert nem mindegy. Először is ha fehéreset akarsz ahhoz szőkíteni kell, másképp nem lesz világosabb a hajad. Szőkítőpor + hajadtól függően oxi hozzá. Ezután fehér tonert kell venned fodrászkellékesben és rákenni, attól tűnik el a sárga szín.
2014. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

NEM akar szőkíteni.


Így marad a ráolvasás vagy paróka.

2014. márc. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig elő kell szőkíteni, de nem olyan nagy ördöngösség az, és ha egyszer megvan, utána leggyakrabban csak a töveket kell szőkíteni, úgy nem fog tönkremenni a hajad. Igaz néha nem árt újrafrissíteni az egészet, de ennyit kibír a hajad, ha egészséges. Max 10%-os szőkítőt használj.

Utána én Manic Panic Virgin Snow hajszínezőt teszek rá, és az nagyon-nagyon szép fehér szőke hajszínt eredményez, és nagyon sokáig tartós is marad. Én legtöbbször külföldről rendelem, mert úgy sokkal olcsóbb, hajhossztól függően kell 1-2 flakon.

Nagyjából ilyen a hajszínem :)

[link]

Remélem tudtam segíteni :)

2014. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Festett szőke vagyok

de azért nen szőkítek mert egyszer már szőkítettem és tönkrement a hajam.ha megint megtenném letörne az egész.

Direkt azért akarok fehéres szőkèt hogy szinezzem

vagyis hajazzon a hidrogén szőkére

2014. márc. 7. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!