Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hosszú hajúak mi a...

Nagyon hosszú hajúak mi a hajatok titka, hogy megnőtt és nem törik, vékonyodik el?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Genetika. Ha bele döglesz sem lesz olyan hosszú, erős hajad, mint nekünk, ha az van beléd kódolva, hogy vékony, gyenge, és törésre hajlamos hajad van. Mindennap feltesztek egy ilyen kérdést, mindennap leírjuk, hogy ez genetikától függ, és minden másnapra elfelejtitek.


Ha használtok rá pakolásokat, kencéket, rendben van, de megfullad a hajatok a sok trutyiban, ami ugyanúgy nem tesz jót nekik. Használjatok multivitaminos sampont, balzsamot, mellőzzétek a hőkezelést, a folyamatos gumizást, tekergetést, tapizást és máris egy kicsit több jót tettetek annak érdekében, hogy egészséges(!!) legyen a hajatok, ami nem jelent egyet a vastag, dús, és hosszú hajjal.

2014. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hajvágás. Megelőzöm a törést kis vágásokkal, így nem vékonyodik el és nem kell sokat vágni belőle. Nekem nem törik már emiatt a hajam így szinten tartásként 3 havonta vágatok belőle 1,5 centit. Mellette 4-5 naponta mosás kímélősamponnal, olaj, balzsam. És semmihőhasználat!! -> amíg használta heti 1szer vasalót, addig nem tudtam megnöveszteni egészségesre.


A genetikának is biztos van szerepe, de nekem a vékonyszálú (bár dús) hajamat sikerült derékig érőre megnövesztenem így.

2014. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy másnak mi a titka nem tudom, de én semmi különöset nem teszek mégis megnő a hajam nagyon gyorsan nagyon hosszúra. Pedig szőkítem, festem, néha vasalom is, nem kímélem. Mondjuk vágni max évente szoktam belőle, akkor is magamnak, csak annyit ami szükséges, az kb 1-2 cm. Gondolom genetika hogy ilyen a hajam.
2014. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig elfelejtek fodrászhoz menni... :) minőségi hajvégápoló olajon kívül semmit sem teszek vele, balzsamot sem használok :)
2014. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első, el ne szálljál már magadtól meg attól az állítólagos gyönyörű hosszú, dús hajadtól... Nehogy már ne lehessen megkérdezni kinek milyen tippjei vannak hajnövesztésre! A kérdező egyébként egy szóval nem írta hogy neki vékony és gyenge a haja. Örülök hogy ilyen büszke vagy a hajadra, de azért írhatnál már normális hangnemben. Akkor most én megyek és leteremtek minden duci, molett csajt, hogy ha beledöglenek se lesznek olyan karcsúak és vékonyak mint én mert nálam ez genetika, nekik ez nem adatott meg, bibíí...
2014. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem a hajamra vagyok büszke, nem is vagyok elszállva tőle, csak irritál, hogy minden egyes nap feltesznek egy ilyen kérdést, minden nap elmondjuk, hogy genetikától függ, és minden nap szarnak rá. :)
2014. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Én nem látom, hogy ezt nap mint nap kérdezgetnék. És ha többször is felteszik, akkor sem ugyanaz az ember teszi fel, más is kíváncsi lehet rá. Ez egy ilyen oldal, ha nincs kedved rá érdemben válaszolni, akkor lapozz tovább vagy ne is kattints a kérdésre és már is van oldva a problémád.
2014. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Rendben van, de erre van a kereső funkció. Tudom, mindenki lusta mint a bűn.
2014. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 5. válaszolóval!

Egyébként nekem nem túl jó genetikával is megnőtt szép hosszúra és egészségesre mert megfelelően ápoltam. Szóval miért ne próbálhatná meg a kérdező is? Miért ne kérhetne tippeket? Főleg, hogy nem is tudjuk ő milyen adottságokkal rendelkezik.

2014. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Még jó hogy valaki nem lusta és van energiája kötekedni.. :)


#9! És te milyen termékekkel ápoltad?

2014. ápr. 7. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!