Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ombre hajfestés is ugyan...

Az ombre hajfestés is ugyan olyan káros, mintha az egész hajam festeném be?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, pár hónap múlva nyárra befestetem ombrésra a hajam. azt olvastam hogy az nem olyan káros mint a rendes festék, merthogy az csak a haj vége, nem ér hozzá a fejbőrhöz stb, máshol viszont azt hogy a haj felszívja a káros anyagokat és szinte ugyan olyan mintha az egészet festeném be. ugyan annyit számít, vagy valamennyivel jobb?

2014. márc. 29. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A szőkítés mindenképp roncsolja a haj szerkezetét. A szőkített rész jobban töredezik. Az ombre annyiban jobb, hogy csak a haj alsó részét világosítják, így ha nagyon roncsolja a hajadat, "csak" alul kell levágni. Nekem tavaly volt ombre de megbántam, szanaszét tört a hajam, jöhetett az olló. Persze nem úgy kell elképzelni, hogy befestik a hajad és másnapra letörik, hanem a hetek, hónapok során veszed észre, hogy egyre szárazabb, söprűsebb a hajad. Az a rész, amit nem festenek, teljesen egészséges marad,ne aggódj.
2014. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tény, hogy így a tövét nem roncsolja, az az alját, de igazából, ha a teljes hajadat szőkére fested, akkor is leginkább az aljára törik szét, nem a hajtő. Szóval jobb egy fokkal, de nem sokkal..
2014. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondolsz. A szervezeted nem mérgezi a festek, nem fog kihullani a hajad... A haj be szívja magába a dolgot, de az a hajon keresztul SZERINTEM nem tud a fejborbe, így a szervezetedbe jutni.
2014. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!