Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális dolog, hogy kora...

Normális dolog, hogy kora este felkentem magamra az anti-cellulite krémet (most először) és egész éjszaka nem tudtam normálisan elaludni miatta? (vérkeringést serkentő hatása miatt)

Figyelt kérdés

Teljesen feltöltött energiával.

Csak én lennék erre ennyire érzékeny? Veletek fordult elő ilyesmi? Ha reggel kenem be magam, akkor fogok tudni este aludni tőle?

Ja, és ha nincs ráírva, hogy csökkenti a kerületeket, akkor nem is fogja? Nem akarok fogyni tőle. (Nivea - Good-bye cellulite)


2009. dec. 18. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
velem még sose fordult elö... lehet hogy tényleg túl érzékeny vagy...vagy nem ez volt a kiváltó ok.. nem fogsz töle fogyni:)
2009. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!