Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti elhiszitek, hogy a manna...

Ti elhiszitek, hogy a manna szappanok használatakor normális, hogy először romlik a bőr haj állaga?

Figyelt kérdés

Nem tudom. Szerintem ez csak kamu. Méregtelenítés címszóval romlik a bőr állaga csak ki kell bírni??? Ilyet ég nem hallottam. Ez tök hülyeség szerintem.... Vettem tőlük csodavajat meg szappant, de nagyon nem jött be. Olyan száraz lett a bőröm tőle 1 hét után, hogy alig tudtam rendbehozni!

Kozmetikusok, termékhasználók ti mit gondoltok?


2014. ápr. 3. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Kb két hétig száraz volt a bőröm, kentem mindennel, már majdnem azt mondtam, hogy ebből elég, amikor elkezdett javulni a helyzet, és jó lett a bőröm. Az arcom szintén katasztrofálisan hámlott az elején, de amikor lejött az egész réteg az arcomról, nagyon szép, egészséges lett a bőröm. Persze a krémezést nem hagyhatom el, de nem foszlik foltokban a fejem, mint előtte.

egyedül a sampon szappan nem jött be.

2014. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát én konkrétan úgy néztem ki mint a múmia. Vastag száraz páncélszerű képződmény nőtt az arcomra. Más termékeknél ilyenről nem hallottam. Vannak natúr krémek például szintén gyógynövényesek, természetesek de ott nem kellett túlesni ezen a "méregtelenítő" marhaságon. Azonnal használtak. Én nagyot csalódtam. Nem beszélve arról, hogy volt vagy 1 óra mire beszívta a bőröm, hiába kenten csak nagyon nagyon keveset. Szerintem ennyi erővel disznózsírt is használhattam volna, az érzet hasonló volt.... Szerintem átverés az egész. Valószínűbbnek tartom, hogy a bőröd saját magát hozza rendbe pár hét alatt és ehhez semmi köze a csodaszappanoknak....
2014. ápr. 3. 11:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és a páromnak szappantól meg a kókuszolajatól kivörösödött, kiszáradt, kisebesedett a fejbőre.
2014. ápr. 3. 11:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Hinni a templomban kell, amikor pedig kozmetikumot választasz el kell olvasni a kötelezően feltüntetett pontos összetevő listát. Ígérni bármit ígérhetnek, de az INCI nem hazudik.

Az összetevői alapján, ha fizetnének se kennék magamra egyetlen egy manna terméket sem.

Olvasd el ezt a cikket, ő is osztja a véleményem:

[link]

2014. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, pont most akadtam rá én is.....
2014. ápr. 3. 12:28
 6/11 A kérdező kommentje:

de a pénzt visszakaptam :-)

megdöbbentő hogy sokan normálisnak tartják, hogy egy szertől, ami arra hivatott hogy szép legyen a bőr vagy haj, normális hatás az, ha utána hetekig vagy hónapokig szenvednek,....

2014. ápr. 3. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy Neked nem vált be, még nem átverés. Anyukám ekcémás bőrét rendbehozta, a párom pikkelysömörére szintén megoldás volt.

Szerencsére nem egyforma a bőrünk, ezért nem kell mindenkinek ugyanazt használni. Az én bőröm a Nivea termékektől kiütéses lesz, ettől a márka még nem sz.r, csak az én bőrömnek nem való.

2014. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyénfüggő,de ha nem jó akkor ne használd többé.Valaki esküszik az Ilcsire én allergiás reakciót kaptam tőle.
2014. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, ez tiszta marketing.

Inkább tudatosan, INCI elemzéssel választok termékeket.

2014. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát őszintén szólva, teljesen mindegy ki mit használ, lehet, hogy ezen is van marketing, meg biztos is, de kérdem én: melyik kozmetikai terméken nincs? Egyébként én is megijedtem az elején, hogy csak rosszabb lesz, de 1 hét alatt rendbe jött, azóta semmi baja nincs a bőrömnek, én a fekete szappanjukat használom, nekem bevált. Úgy vagyok vele, hogy teljesen mindegy, hogy most ez természetesebb-e mint amit a boltba megveszek sok mást, mert ez legalább használt, azok meg nem. Nyilván van akinek, meg pl. XY termék segített a manna meg nem. Ebből kifolyólag kár összeveszni azon, hogy ki mit vesz meg, ki hülyébb mert ezt meg azt bekajálja, mert igazából az a lényeg, hogy használ vagy nem. Ezért mindenki nyilván azt fogja venni, és azt fogja használni, ami neki bevált. :)
2014. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!