Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ez SPIRÁL használatakor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez SPIRÁL használatakor?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja van spirálom!az a gondom vele,h sex után 1-2 napig görcsölök+egy picit barnázok!amúgy tök bejött,mert mensi közben nm görcsölök+nm lett erősebb csak 2-3 nappal hosszabb!van/volt vki még így?lehet,h a doki túl hosszúra hagyta a szárát?
2012. máj. 21. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha spirál helyett kotonnal dugnátok, nem veszélyeztetnéd az egészséged...
2012. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...


És megéri az neked, hogy minden szex után görcsölsz?


Egy idő után már nem is akarsz szexelni, mert csak az utána való görcs fog az eszedben járni...

2012. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már hiányoltam az IQ bajnokokat,de azért megnyugodtam,mert egy megtalált! Aki hasonló cipőben jár: voltam dokinál,minden ok,nem mozdult el,csak a szárát kellett levágni!így már nem zavar sex közben/után!
2012. máj. 23. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Az IQ bajnok vagyok...


Már meg ne haragudj, de nekem szerintem sokkal több eszem van, mint neked, mivel nem tetetek semmilyen mesterséges, külső dolgot a testembe. Ez csak a férfiak által nőkre erőszakolt ostoba hisztéria. Mert ugye a zokni meg a lábmosás... Véleményem szerint egy nő ne szenvedjen csak azért, ne veszélyeztesse az egészségét azért, hogy valaki másnak jobb legyen. És akkor most jön a dac, hogy: de nekem is jobb... A f@szt jobb. Egy idegen dolog van a testedben, ami nem természetes.

2012. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
7,5 éves kapcsolatban vok,11hónapos lányom van!szedtem gyógyszert 3évig köztes időben gumiztunk...!vmilyen áldozatot kellett hoznom!gumit ÉN is utálom,gyógyszer drága,iratni kell,rendszeresen szedni...!maradt a spirál,most már nincs vele gondom, évente kontrol és védekezés megoldva,de most jön az,h mellette is teherbe lehet esni,IGEN,ha így lesz akkor ha lehet akkor megszülöm,mert akkor meg akarszületni.
2012. máj. 24. 00:11
 6/10 anonim ***** válasza:
És az jó lesz, ha teherbe esel, és a gyerek belenö a spirálba, és el kell vetetni? mert van ilyen. volt ilyen.
2012. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen sajnos van!mást nm tudok csinálni mint bízni abban,h nm leszek terhes! most elkezdhetünk vitatkozni az abortuszról is?
2012. máj. 24. 14:08
 8/10 A kérdező kommentje:
jaj, lemaradt!az elején tök unszimpatikus voltál,de már várom,h mikor írsz! :)
2012. máj. 24. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanaz vagyok, mint eddig. :)


Én személy szerint az abortusz mellett voksolok, de csak akkor, ha nincs megfelelő környezet, lehetőség egy gyermek felnevelésére, vagy épp egészségügyi kockázata van.


Tulajdonképpen mindenki azt csinál, és úgy az életében, ahogy neki jó.


Engem csak egy dolog háborít fel kimondhatatlanul. Az, ha egy nő azért "szenved", hogy egy férfinak jó legyen. Sokan azért szednek tablettákat, járnak injekcióra, vagy tesznek bármi mást a testükkel, hogy a partnerüknek jobb legyen a szex. PEDIG! Gondolkozzunk már. A férfiaknak már így is jobb, mint nekünk nőknek. Előnyben vannak, és mégis még többet akarnak... Nekik magával az együttléttel minden egyes alkalomkor van orgazmusuk. Nekünk ez csak plusz munkával lehetséges, ami sok férfinak nem esik jól. Mert ugye nagyon kevés olyan nő van, aki csupán a közösüléssel el tud jutni a csúcsra. Nekünk többieknek szükség van arra, hogy a csiklónk folyamatosan izgatva legyen. Mert mi a lényege a szexnek? Hát persze, hogy a kielégítő, boldogító orgazmus.


Én is komoly kapcsolatban élek, de sohasem akartam fogamzásgátlót szedni, vagy bármi mással mérgezni a szervezetem. Így is elég káros anyag jut a szervezetembe a mindennapos táplálkozással is. Szeretem a szexet, szinte mindig van hozzá kedvem, hol én, hol a párom kezdeményezi. Nekünk tökéletes megoldás a gumi, és a párom is megérti a dolgot, sohasem erőltetett mást. Sohasem fáj szex közben, vagy utána. Mindig van orgazmusom. És szeretném, ha másnak is így lenne. Elkeserít, hogy sok nő elfelejti a saját örömét, és a másikét fontosabbnak tartja, mert a szex lényege nem a férfi, hanem mindkét fél.

2012. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van!tény és való,h sok nő alá van rendelve a férfinak(nm csak sex terén)én saját magam választottam ezt a módszert,majd kiderül,h megérte e!örültem ennek a pár napos eszmecserének! :)
2012. máj. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!