Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek elmenni bőrgyógyászhoz...

Félek elmenni bőrgyógyászhoz a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés
15éves vagyok,elég pattanásos miteszeres mostanába egyre több van az arcomon ,alapozni se tudom normálisan,szeretnék olyan sima arcot mint a velem egykorúaknak van de félek elmenni hogy mit mondana rá az orvos,meg anya előtt se szivesen beszélek erről:( hova menjek? ti mit tennétek?

2014. ápr. 3. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a legtöbb esetben normálisak a pattanások. Ha nagyon súlyos a helyzet, akkor érdemes konzultálni egy szakemberrel. Először kozmetikushoz menj, talán ő is tud segíteni. Ha nem, akkor menj bőrgyógyászhoz. Nem kell félni tőle, segíteni fog :) Anyukáddal viszont nem tudom, miért nem beszélsz erről. Simán elképzelhető, hogy annak idején ő is szenvedett ettől és talán van valami jó praktikája rá. Először mindig a szüleidhez fordulj és csak utána másokhoz (beleértve az internetes fórumokat, mint ez is).
2014. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs ezen semmi félni való. Valószínű a hormonok miatt vagy pattanásos, ami ebben a korban normális, de doki írhat gyógyszertári kencéket, gyógyszert neked, ami valamennyit segít. Megéri elmenni szerintem. Persze elsőre a szüleiddel kell megbeszélni, mert valakinek ki is kell fizetni a gyógyszereket majd.
2014. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mehetsz kozmetikushoz is,szépen kitisztítja.
2014. ápr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!