Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó ötlet ha elmegyek bőrgyógyá...

Jó ötlet ha elmegyek bőrgyógyászhoz már tűrhetetlen mennyiségű és szagú izzadás miatt?

Figyelt kérdés
már megakarok halni emiatt annyira izzadok hiába van hideg vagy bármi mire beérek a suliba már tisztára levan izzadva a hónaljam és ez még nem is zavarna de olyan szaga van hogy már én undorodok magamtól és nem tudok mit tenni az összes dezodort végig próbáltam exodort is s.a az elvileg olyna mint az exodor tehát már benne sem bízok még arra gondoltam hogy esetleg pajzsmirigy betegségem van mert nagyon sok tejet fogyasztok nem tudom
2013. dec. 11. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi köze a tejivásnak a pajzsmirigybtegséghez?


Ha ennyire izzadsz, akkor a háziorvoshoz menj és csináltass teljes vérképet, esetleg kérj a belgyógyászatra beutalót. A börgyógyász ezzel nem tud mit kezdeni, az okokat kell megkeresni.

2013. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem bőrgyógyászati probléma.

Inkább endokrinológiai vizsgálat kell, oda viszont beutaló szükséges. Kezdetnek háziorvos, aztán ha szükséges, továbbutal.

2013. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!