Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami hatásos módszer narancs...

Valami hatásos módszer narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A helyes étrend fontos. Nézz utána részletesebb infókért a neten.

Személyes tapasztalat pedig: valamivel minden este fürdéskor erősen és körkörösen dörzsölgesd a narancsbőrös felületet, majd a fürdés végén vegyél egy pár másodperces hideg vizes zuhanyt.

A dörzsölés szétrombolja a zsirszövetet, persze ne gondolj csodákra, a hidegvizes zuhany pedig gyorsitja a vérkeringést, valamint simább lesz tőle a bőr. A legvégén pedig törölközéskor is jó erősen töröld meg magad, ez segit az elhalt hámsejtektől való megszabaditásban.

2008. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lett egy kevés narancsbőröm a szülés után,elkezdtem 1hete testfeszesitésre és cellulitkezelésre járni,az ország legolcsóbb szalonjába,és a 4.alkalom után eltűnt a narancsbőröm,persze előtte sok mindent kipróbáltam de nem sok sikerük volt mindenféle krémeknek.Keresd meg az iwiwen Esztáry Évát,én hozzá járok.Az első kezelés ingyen van egy próbát megér.Hidd el,én Fótról járok Zuglóra.
2009. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!