Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőröm zsíros/kombinált de...

A bőröm zsíros/kombinált de nemtudom h melyik tonikkal kezdjem. Nem tudnátok ajálni ey jot ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Ajánlom, hogy nézz körül a kremmania.hu oldalon. Én már semmi kozmetikumot nem veszek anélkül, hogy ne olvasnám el a véleményeket róla.

Jelenleg micellás vizet használok, ugyanolyan bőrtípusom van mint neked. Fontos, hogy nem szabad túlszárítani a bőrt. Már ezerféle terméket kipróbáltam, most ezzel elégedett vagyok maximálisan.

2014. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem eddiga Himalaya, az oriflame-től a Pure Skin vált be :)
2014. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Himalaya vagy a Lady Stella szőlős tonikja.
2014. ápr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a himalayabol is van egy csomó akkor abbol melyik?:)
2014. ápr. 5. 13:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Első köszönöm:) az vált be? De mivel jobb? Csak kerdem:)
2014. ápr. 5. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem szárít, jól tisztít és ami a legfontosabb, hogy nem hozott ki pattikat. Plusz elég sokáig kitart még ahogy elnézem, pedig reggel és este is áttörlöm vele az arcom. Előtte arcmosásképpen az Alverde Beauty & Fruity 3in1 Arclemosó habját használom.

Ez a kombó nagyon bevált eddig, remélem a későbbiekben is így marad. :)De mindenkinek más és más jön be, én is sokmindent végigpróbálgattam, míg rá nem találtam a fentebb említett oldalra, így már csak azokkal kísérletezem, amik a többségnek beváltak.

2014. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2014. ápr. 12. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!