Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Háziasszonyok, akiknek kombiná...

Háziasszonyok, akiknek kombinált tűzhelyetek van (gáz főzőrész-elektromos sütő), bevált, szeretitek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált, szívesen használom.


A gáz főzőrész praktikusabb, mint a villanytűzhely, keveset fogyaszt, és amint lekapcsolom, szinte azonnal kihűl, nyugodtan rajta hagyhatom az edényeket.

Az elektromos sütő is jó, nem kell begyújtogatni, légkeveréses, stb. Amikor áramszünet van, akkor is van kaja, és amikor kifogy a gáz, még mindig tudok gyorsan sütni valamit. :)

2012. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is szeretem,anyueknál ilyen van,albértleteimben ilyen volt,szóval mikor saját vásárlása előtt álltunk,szóba sem jött más
2012. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számomra ez a legjobb kombináció! + a wok rózsa a gázfőző részen.
2012. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, sőt anyukám is ilyet vett, amikor az övé tönkrement.
2012. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Otthon 8 éve ilyen van, nagyon szeretem én is, anyum is. A régi Karancs is megvan, lekvárfőzéshez használjuk.
2012. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen, igaz régi Karancs, ahogy valaki írta ( 20 éves tuti van), és az első által írt okokból szeretem.
2012. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!