Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nyerhetném vissza az...

Hogyan nyerhetném vissza az eredeti hajszínemet minél hamarabb?

Figyelt kérdés
nemrég befestettem a hajam fullszőkére,de nem tetszett ezért vissza festettem hasonló színűre és elmentem a fodrászomhoz hogy melírt tegyen bele,így teljesen olyan lett volna mint régen,csak elb****a.olyan lett mint amikor fullszőkére festettem,csak egy kicsit sötétebb lett.hogyan tudnám elérni,hogy minél hamarabb visszakapjam az eredeti hajszínemet?olvastam,hogy az ecetes víz koptatja egy kicsit ez jó? vagy valami más ötlet
2009. dec. 19. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az idő koptatja, de nem az eredeti színed felé, hanem teljesen más színűre. Nem tudom mi az eredeti hajszíned, de a te eseteben még könnyebb, mert veszel egy festéket, ami olyan mint az eredeti (bár pont olyan sose lesz) és ráfested a szőkére. Ennyi. Aztán vársz, hogy lenőjön a festék. Ne melíroztass, ha nem tetszik a szőke, nem is értem akkor minek raktál bele!
2009. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az eredeti hajszínem barna. Befestettem feketére, majd mikor már kicsit lenőtt, a tetején egy részt(tarajt) kiszivattam szőkére. Aztán elmentem egy másik fodrászhoz, mert amelyik beszőkítette, elb***ta... ő pedig befestette barnára az egészet - mondta neki hogy a szőkét ne, ott csak egy kicsit. Aztán sötétbarna lett. Azóta nem csináltam vele semmit, csak egyszer bemosóval pirosra festettem. (ami állítólag 10 mosás után kijön, de nekem sokkal több ideig volt fenn...halványodott, persze.) Tehát ott tartottam hogy sötétbarna lett, és aztán úgy hagytam. Az eredeti kisit világosabb annál, de mikor lenőtt, nagyon szép volt, mert nem egy vízszintes vonalban volt más színű, hanem elszórtam. Volt benne vörös, barna, sötétbarna, szőke, minden:D És mostmár majdnem egyszínű.


Én így csináltam, csak azért meséltem el, hogy lásd, feketéről is viszonylag hamar visszaváltottam barnára. (nem volt 1 év az egész).


Te még könnyebb helyzetben vagy, mint én voltam, mert neked szőkéről kell visszafestetned barnára(ha barna az eredeti). Így sokkal könnyebb lesz. Válassz egy, az eredetihez nagyon hasonlító színt, és azzal kenesd át az egészet - ne melíroztasd, fölösleges. Szerintem ha nem üt el nagyon az eredetitől, szépen fog lenőni.


bocs a sok dumáért :D remélem tudtam segíteni

2009. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok, bocsi a 3.sorban elírtam: mondtam neki*

így értelmes a mondat :)

2009. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!