Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok erre a problém...

Mit ajánlanátok erre a problémámra? ->

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy serdulokorom óra (most 18 vagyok) elég problémás az arcbőröm. Általában zsíros, de van, hogy tok kiszárad, de az kb 3 havonta egyszer történik meg. De nem is ez a baj. Nem tudom mit tehetnék az ellen, hogy ne gyulladjanak be a mitesszereim. Próbálom rendesen ápolni a bőröm, naponta háromszor megmosom vízzel az arcom, reggel-este fekete manna szappant használok és nem eszek olyan kajákat, amiktől kiszoktam pattogni. (pl nutella,fuszeres kaja). De mindig az van, hogy ahol tágabbak a pórusaim,(az pofi részen) begyullad egy, és direkt nem nyomom meg, meg semmi,inkább teszek rá fogkrémet meg kenegetem svédcseppel, nem segít, sőt megjelenik mellette MINDIG másik 2 vagy 3 és így tök begyulladnak. De máshol nem, csak mindig 3-4 egyutt. És nem is zavarna ha ilyen kisebbek lennenek, de így tök felhólyagodosik vagy nem tudom, de genny meg nem jon belole, meg szinte semmi, csak így egy nagy púp lesz ott. És nagyon ronda így az arcom :( pedig direkt soha nem nyomom meg,próbálom elszárítani de semmit nem érek el vele.. arra is gondoltam h azért jön köré mindig másik 2-3 mert elfertőződik de nem értem hogyan, ha nem jön belole semmi genny meg semmi...tudtok vmit ajánlani? mer nagyon el vagyok keseredve, ugyanis ez nem egyszer-kétszer jelentkezik, hanem ha elmulik az egyik, jön a következő és így tovább. havonta kb 3-4 nap van amikor nincs semmi az arcomon :((((((
2014. ápr. 6. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Kozmetikus,mert kevert bőröd van 2 fajta ápolást igényel.Otthon ne kisérletezz,mert csak ront a helyzeten.Ő ad ecsetelőt,pakolást is ha kérsz.
2014. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam már sok vegyszerekkel teledrakott kenceficét,. nem váltak be. a manna szappan sem ért semmit. A malus kozmetikumok közül, melyek vegyianyag-mentesek, a bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő krém vált be. Én merem ajánlani, hogy próbáld ki. naponta 1-2 alkalommal bekened az arcod és 1-2 hét alatt látsz valami javulást. Én netről szoktam ezt rendelni. 1000ft körül van a 50ml-
2014. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!