Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik könyvet ajánlanátok...

Melyik könyvet ajánlanátok nekem "erre a problémámra"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretem az angolt, de valahogy a tanár semmit nem tanít nekünk belőle. Tehát nem ad fel sose gyakorolni való nyelvtant stb.


Egy olyan könyvet keresek, mely az alapoktól magyarázza az angol nyelvtant, vannak benne feladatok (ha lehet megoldásokkal, hogy le tudjam ellenőrizni magam).

Van valakinek valami ötlete (kezdő angolos vagyok)?


2011. máj. 15. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Oxford Angol Nyelvtan


norman coe

mark harrison

ken paterson

2011. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy eszméletlen jó könyv, nekem az angol tanárom adta. Leírja először a nyelvtant, ír rá gyakorlást és ha megveszed a megoldás kötetét, meg tudod nézni a megoldást is.

H. Q Mitchell és S. Parker írta, a címe pedig Live English Grammar. Van kezdőben, haladóban, ... mindenben.

2011. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 15. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az Oxford Angol nyelvtant javaslom
2011. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!