Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnából szőke - mi a legkímél...

Barnából szőke - mi a legkíméletesebb mód?

Figyelt kérdés

Ilyesmi hajszínem van:

[link]


Mi a legkíméletesebb mód, hogy szőke legyek? Leszívás, esetleg melírozás?



2014. ápr. 6. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
a melirozas is szokites, csak tincsenkent, nem egyben. a barna hajbol csak leszivassal lesz szoke, a sima szinezok nem fednek elegge es/vagy tartosan.
2014. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melírozni nincs értelme ha az egészet szőkére akarod. Nekem is ilyen barna volt a hajam, 2szer lett leszívatva, semmi baja nem lett a hajamnak. Magamnak csináltam, bekentem a hajam kókuszolajjal, erre kentem a szőkítőpor+9% oxit, először a haj végére, utána közepére, és csak a végén a tövére. Kb narancssárga lett, nekem tetszett, csak az anyám kapott frászt, így 1 hét múlva újra megcsináltam ezt. Majd a leszívatás után befestettem a kiválasztott hamvas szőkére (gyenge oxival csak). A hajam jól van, talán a kókuszolaj mentette meg, meg a Gliss Kur spray balzsam amit minden nap ráfújok.

Nem azt mondom hogy csináld ezt, mert más haján nem biztos hogy ugyanígy működnek a dolgok. De kíméletes mód nincs a szőkítésre.

2014. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!